Eesti

Projekt

Täiskasvanuhariduse ja sisserändajate või pagulaste kodumaalt on väljakutse õpetajatele, kes on vaja leida motiveeriv ja atraktiivne võimalus esitada sisu baasõppesse. Meie projekti lahendab selle probleemi luues e-raamat 65 retsepte maailma, mis peidab uuenduslik õppematerjal muuta põhioskused matemaatika, teaduse, ajaloo, geograafia, kultuuri ja IKT, samas retseptid maailma ,

See projekt on välja töötatud partneritega, Türgi, Saksamaa, Eesti ja Hispaania, kõikjal Euroopas, mis annavad sotsiaalse ja kultuurilise mitmekesisuse, mis rikastab meie gastronoomiline ettepaneku.
Ajal, mil tuues rassismi ja ksenofoobia Euroopa ühiskondades segane, vaatame alternatiivseid koole, hinnata mitmekesisust positiivselt, ja me usume, et cooking on atraktiivne ja motiveeriv vastus.
Üle 24 kuud, analüüsi tegelikkust iga riigi, kogumik retsepte maailma loomine didaktiline ühikut, testimisjärku loomine visuaalse materjali ja korrigeerimine tehakse sama. Kõik see, mida oleme teinud ühe intellektuaalse tulemus, mis koosneb kahest dokumendist: multimeedia retseptiraamat (õpilane raamat) ja käsitsi toetuseks õpetaja.


projekti partnerid

Projekti partnerid on:

Eesti: MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant
Saksamaa: VOLKSHOCHSCHULE IM LANDKREIS CHAM EV
Hispaania: AJUNTAMENT DE SILLA
Türgi: Aydin Kulturel Gelisim Dernegi

Screen Shot 2018-07-17 at 12.54.07


See projekt (Ref.N.-2017-1-ES01-KA204-038597) on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon. See haridusportaal peegeldab ainult autori vaateid ja komisjon ei vastuta selles sisalduva teabe kasutamise eest.

ErasmusPlus

Deja una respuesta

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.